دعای عظیم الشان

حضرت رسول صلى الله علیه و آله فرمود: ھر کس که ھر وقت این دعا را بخواند چنان باشد که ٣٦٠ حج کرده باشد و
٣٦٠ ختم قرآن کرده باشد و ٣٦٠ بنده آزاد کرده باشد و ٣٦٠ دینار صدقه داده باشد و ٣٦٠ اندوھگین را از غم رھایى بخشد .چون
حضرت رسول صلى الله علیه و آله این کلام را فرمود :جبرئیل در رسید و گفت : یا رسول اللّه ! ھر بنده از بندگان خدا و ھر امتى از
امتان تو که این دعا را در عمر خود یک بار بخواند یا محمد صلى الله علیه و آله به حرمت و جلال خودم قسم او را ھفت چیز بدھم:

اول ) فقر و درویشى را از وى بردارم
دوم ) از سوال نین ایمن گردانم
سوم ) از صراط بگذرد
چھارم ) از مرگ مفاجاه نگاه دارم
پنجم ) دوزخ را بر وى حرام گردانم
ششم ) از تنگى قبر نگه دارم
ھفتم ) از غضب سلطان و ظالم حفظ فرمایم.

بسم اللّه الرحمن الرحیم
لا اله الا اللّه الجلیل الجبار لا اله الا اللّه الواحد القھار، لا اله الا اللّه العزیز الغفار، لا اله الا اللّه الکریم الستار، لا اله الا اللّه الکبیر
المتعال ، لا اله الا اللّه وحده لاشریک له الھا واحدا ربا و شاھدا احدا صمدا و نحن له مسلمون و لا اله الا اللّه وحده لا شریک له الھا
واحدا ربا و شاھدا احدا صمدا و نحن له عابدون لا اله الا اللّه وحده لا شریک له الھا واحدا ربا و شاھدا احدا صمدا و نحن له قانتون لا اله
الا اللّه وحده لا شریک له الھا واحدا ربا و شاھدا احدا صمدا و نحن له صابرون لا اله الا اللّه محمد رسول اللّه صلى اللّه علیه و آله على
ولى اللّه علیه السلام اللھم الیک وجھت وجھى و الیک فوضت امرى و علیک توکلت یا ارحم الراحمین.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Sthmo مبین دلربایی پایگاه خبری ندای زرند امیر تتلو سلام ! احوالتون ؟ سالم زيبا مشاوره ،واردات و فروش تجهیزات ایمنی و حفاظت فردی